Na samym początku ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną związaną z COVID-19 musimy przyznać, że właściciele zadbali o bezpieczeństwo swoich gości. Przed wejściem do pomieszczeń sanitarnych i socjalnych znajdują się pojemniki z płynem dezynfekującym. Oczywiście wszędzie gdzie trzeba znajdują się niezbędne tablice informacyjne wymagane przez ministerstwo zdrowia 😷

🇵🇱 Położenie, lokalizacja. 

Trzeba przyznać, że sam kemping jest ciekawie położony, bo na wyspie na którą zabierze was prom i to zupełnie za darmo. Na samą wyspę dostaniecie się również pomostem zbudowanym na wodzie. Już sama przeprawa promem dla dzieci robi wrażenie 👍 Sama wyspa położona jest totalnie w głuszy z dala od aglomeracji i to jest naprawdę super. Jeśli pragniecie się odciąć od codziennej rzeczywistości to polecamy to miejsce. 

🚿🚰🚽Zaplecze kempingu

W naszym przypadku pomimo faktu podróżowania kamperem cenimy sobie bardzo dobre zaplecze sanitarne. Na kempingu Inter-Nos jest dobrze ale nie wzorowo. Oczywiście byliśmy po wysokim sezonie, więc obcy był nam brak ciepłej wody czy kolejki pod prysznice lub toalet. Być może czytają naszą recenzję inni fani kempingu Inter-Nos i mogą w komentarzach coś dodać-bardzo prosimy. 

Na kempingu niestety nie znaleźliśmy łazienki dla rodzin z małymi dziećmi, a szkoda bo to mogła być kropka nad „i” na tym ciekawym kempingu. 
Prysznice są wystarczające choć brakowało w nich małej ścianki aby zapobiec ochlapaniu własnych rzeczy w trakcie kąpieli. Doskwierał nam również brak wieszaczków w kabinach prysznicowych, chociażby na ręcznik czy szlafrok. Pomimo, że nikogo nie było to i tak czuliśmy się mało komfortowo kończąc prysznic i wychodząc spod niego po ręcznik-warto to zmienić. Woda bardzo gorąca z możliwością regulacji temperatury. Jest kilka kabin prysznicowych, toalet WC, umywalek. Nie brakuje wieszaczków na ręczniki i półek przy umywalkach. Wszystko czyste i schludnie. 

Warto wspomnieć, że właściciele obecnie instalują w różnych miejscach kempingu kontenerowe sanitariaty dla lepszej wygody gości. 

Na polu kempingowym Inter-Nos jest również przygotowane zadaszone miejsce na świeżym powietrzu do mycia naczyń. Fajne jest to, że są to zlewozmywaki wyposażone w zwykłe baterie z ciepłą i zimną wodą. To lepsze rozwiązanie niż wyłącznik czasowy na wodę spotykany na niektórych współczesnych kempingach. 

⛺️ Pole kempingowe 

Na polu kempingowym nie znajdziemy wydzielonych parceli wyposażonych w źródło prądu i wodę. Skrzynki elektryczne i dostęp do wody są zlokalizowane w różnych miejscach kempingu. Dysponując własnymi akcesoriami nie powinniśmy mieć problemu do ich dostępu.
Oczywiście na polu kempingowym znajduje się wydzielone miejsce serwisowe dla kamperów i przyczep. Każdy gość może opróżnić kasetę chemiczną, zrzucić szarą wodę czy zatankować świeżą wodę. 

👫 Dzieci 

Dzieci na kempingu Inter Nos na obecną chwile nie mają zbyt dużego wyboru. Z tego co się dowiedzieliśmy od właścicieli inwestycja w tą infrastrukturę już została zaplanowana, jednak wykonawca nie zdarzył przed sezonem letnim wykonać instalacji. Warto przed wyjazdem na przyszły sezon dopytać o to. 
Na miejscu jest za to dostępny sprzęt wodny, jak kajaki, łódki czy rowery. 

🐩🐈 Zwierzęta 

Kemping Inter Nos jest przyjazny czworonogom. 

🏖 Plaża 

Na kempingu nie ma dużej piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do wody 

📧 Internet 

Na kempingu Inter Nos znajduje się szerokopasmowy internet za free. Będąc gościem kempingu otrzymujemy hasło na czas naszego pobytu. Niestety nie korzystaliśmy z niego w trakcie pobytu. 

🍔 Gastronomia

Inter Nos dba o swoich gości - „palce lizać” Tuż przy wyspie jest świetna restauracja „Karczma Tyrolska u Martina” w austriackim stylu.

🧘‍♀️ zdrowie przede wszystkim 

Dla spragnionych wyciszenia i odprężenia polecamy Jogę w specjalnie przygotowanej do tego celu sali na terenie Park45

- Minusy

Minusem jaki dało się zauważyć to brak rodzinnej łazienki. Kabiny prysznicowe nie są wyposażone w wieszaczki i zamykane drzwi. Całe pomieszczenie prysznicowe nadaje się do odświeżenia. 

- Plusy

Wypożyczalnia sprzętu wodnego👍

 

Zobacz filmik z pobytu na Kempingu Inter Nos