Dowiedz się o nas trochę więcej!

Cześć,  Marcin i Monika witają was w świecie caravaningu. Jesteśmy rodzinką 2+2+pies. Na codzień pracujemy zawodowo - Monika prowadzi własną działalność prawniczą, a Marcin pracuje w jednej ze szwedzkich korporacji. Po długich namysłach postanowiliśmy razem zainwestować w pasję. I tak narodził się pomysł na pokochajKAMPERA.pl 

Musicie wiedzieć, że tak jak i Wy, kiedyś też szukaliśmy tego jedynego dla naszej rodziny hotelu na kołach, aby beztrosko podróżować i poznawać naszą cudowną Planetę. Ta forma wypoczynku spodobała nam się do tego stopnia, że pokochaliśmy kampera i postanowiliśmy zainwestować w wcale nie tani caravaning. Naszą ideą jest umożliwienie wszystkim tym, którzy chcą skorzystać z tej formy wypoczynku, spełnianie swoich marzeń i dotarcie do najbardziej odległych miejsc na Ziemi poprzez wynajem naszego przestronnego, rodzinnego i super wyposażonego kampera.  Mamy nadzieję, że zakochasz się w tej formie wypoczynku i podróżowania i podzielisz naszą pasję. 

W życiu najważniejsza jest dla nas odpowiedzialność, jasne zasady funkcjonowania, uczciwość i rzetelność. Kierując się tymi wartościami możemy Was zapewnić, że nasze kampery są w pełni bezpieczne, objęte fabryczną gwarancją producenta nadwozia i zabudowy, a więc bezproblemowe i przede wszystkim czyste . Nie stosujemy żadnych haczyków, chcemy być transparentni stosując jasne zasady wynajmu, gdyż najważniejsza dla nas jest satysfakcja Klienta. Każdy Klient traktowany jest przez nas nieszablonowo i rzetelnie. Uczciwie podchodzimy do biznesu i Was, i tego samego oczekujemy od Was. 

Marcin i Monika