Kamper!

Oczywiście życzymy niezapomnianych wrażeń z pokochajKAMPERA.pl 

Wielu naszych nowych Klientów początkowo nie ma pewności, czy wakacje w kamperze są dla nich odpowiednie i czy wielkość pojazdu jest idealna na zaplanowane wakacje. Jest tu wiele pytań: czy będziesz podróżować po wąskich włoskich starówkach czy w skandynawii? Czy twoje potomstwo jest na pokładzie? Czy spodziewasz się ciepłej pogody z dużą ilością czasu poza kamperem lub czy istnieje ryzyko deszczowych dni na mniejszej przestrzeni?

Oczywiście wszystkie te pytania już słyszeliśmy wcześniej i dzięki naszemu doświadczeniu - jesteśmy tu dla Ciebie i chętnie Ci doradzimy. Najleszym sposobem jest oczywiście spotakanie się z nami w naszej wypożyczalni zlokalizowanej w Solcu Kujawskim.

U nas Państwo wynajmą duże rodzinne kampery typu Alkowa, które pomieszczą 6 osób zarówno do spania jak i do jazdy. Kampery typu Alkowa zapewniają Państwu dużo przestrzeni w każdym jego miejscu. Cechą szczególną są dwa ogromne łóżka nad kabiną kierowcy i z tyłu kampera oraz bardzo przestronna łazienka z osobnym dużym prysznicem. Tutaj miejsca nikomu nie zabraknie. Duża rodzina to dużo bagaży, na nie też jest miejsce. Kampery Alkowa zwykle posiadają ogromne ogrzewane garaże z dostępem z dwóch stron.  Zapraszamy do galerii.